KOMPUTERY - KASY FISKALNE - SERWIS - tel: 59 822 33 01
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00
Poszukujemy osobę na stanowisko informatyka/serwisanta - osoby komunikatywnej ze znajomością i zamiłowaniem do sprzętu komputerowego.

OPIS STANOWISKA:

-diagnozowanie i kwalifikowanie rodzaju uszkodzeń naprawa sprzętu i akcesoriów komputerowych
-naprawa sprzętu elektronicznego
-instalacje oprogramowania
-konfiguracja sprzętu
-udzielanie klientom porad technicznych w zakresie instalacji i obsługi sprzętu

WYMAGANIA:

-dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows 7/8/10/XP
-umiejętność konfiguracji komputerów PC, MAC
-umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych

OFERUJEMY:

-uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów
-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
-wynagrodzenie zależne od umiejętności i ilości realizowanych zleceń
-przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.